MENU
:: Strona główna
:: O sobie
:: Kuźnia

:: Zakres Usług

:: Galeria przedmiotów
:: Średniowiecze
:: Art
:: Obozowe
:: Rzym
:: Kontakt/Współpraca
:: Księga gości

 

 


e-mail: g1llbert@o2.pl
 

O sobie ::


 

Nazywam się Paweł Tabaczyński, mam 26 lat moja miejscowością rodzinną jest Rzeszów w województwie podkarpackim. Początki mojej młodości niezbyt wskazywały na to, ze zajmę się właśnie taką a nie inną pracą gdyż uczęszczałem do Technikum Elektronicznego. Ale zawsze pozostawała moja pasja, którą był Ruch Rycerski. Występowałem w nim jako czynny uczestnik. I tak właśnie się zaczęło.

Był to rok 1998 wtedy to związałem się ze Zgromadzeniem Rycerzy Szkarłatnej Róży. Wiązało się to z odtwarzaniem różnych okresów historii a co za tym idzie: skolekcjonowanie sprzętu, broni, stroju, ozdób, rzeczy codziennego użytku. Okresem, który mnie zainteresował był VIII-X wiek. Mój związek z ruchem, całe zainteresowanie wczesnym średniowieczem popchnęły mnie do własnego wytwórstwa rzeczy, które były mi potrzebne- najpierw dla czystej „zabawy” no a później już z własnego zamiłowania.

W 2006 r. podjąłem studia na kierunku metalurgia po to aby pogłębić swoje zainteresowanie, nabyć fachową, teoretyczną wiedzę na temat wykonywanej pracy.

Dokładniej czym teraz się zajmuję, jak powstał mój warsztat i jak wygląda moja praca przeczytasz w zakładce „kuźnia”- zapraszam serdecznie.

Pozdrawiam

Paweł Tabaczyński 


  Webmaster - marqez.prv.pl


Copyright by Paweł Tabaczyński 2009